امروز چهارشنبه ، ۲۷-۴-۰۳
 • یت خود را از سال 1382 آغاز نمود.
 • یت خود را از سال 1382 آغاز نمود.
 • یت خود را از سال 1382 آغاز نمود.

سرامیک کاری استخر

سرامیک کاری استخر معمولا با سرامیک های مینیاتوری صورت می گیرد چرا که به علت ابعاد کوچک امکان ساخت تابلوهای سرامیکی زیبا را فراهم می آورد.

  برای تشخیص کیفیت سرامیک کاری استخر، باید چند مسئله را مد نظر قرار داد:
 • ۱- در محل‌های توی چشم و پرنگاه، سرامیکِ کامل تعبیه گشته و تا حد ممکن نیمه و ربع و تیکه استفاده نشده باشد (که این مسئله با شروع نصب سه رج اول ارتباط مستقیم دارد)
 • ۲- بندها چین نخورده و در یک راستا بوده و کاشی‌ها هم‌ردیف باشند.
 • 3- کاشی‌ها در کف و دیوارها هم‌باد (هم‌سطح) باشند.
 • 4 - هارمونی چیدمان در کاشی‌های طرح‌دار یا دارای شیب رنگی رعایت شده باشد.
 • ۵- از سنگ‌های رگه‌دار یا غیر هم‌رنگ در بین دیگر سنگ‌ها استفاده نشود.
 • 6- از بُردر و حاشیه در کار استفادۀ مناسب و بجایی شده باشد و اصطلاحا کار هنری باشد.
 • ۷- سرامیک‌های نصب شده لق نزنند. اگر سرامیک به‌صورت کامل در جای خود قرار گرفته و چسب و یا ملات تمامی سطح زیر کاشی را پر نماید و سطح سیمانیِ زیرین کاملا صاف و تراز و دارای قابلیت اجرای کاشی باشد، کاشی محکم در جای خود چسبیده و به هیچ وجه لق نمی‌زند

 

 

زیرسازی مناسب در اجرای سرامیک کاری استخر بسیار موثر است، و برای سرامیکی زیبا باید زیرسازی مناسبی صورت گرفته باشد. سرامیک های ریز مینیاتوری، سرامیک های شش ضلعی، سرامیک های میکس بیشترین مصرف را در سرامیک کاری استخر دارند.

پس از اجرای سرامیک کاری استخر باید بندکشی انجام شود، بندکشی ها را با پودر سنگ انجام می دهند. درصورتی که زیرسازی و سرامیک کاری استخر بصورت مناسب اجرا شود در نهایت می توان سطحی بسیار زیبا در مجموعه استخر و سونا داشت.

 

در تلگرام دنبال کننده ما باشید

در اینستاگرام با ما باشید

دانلود کاتالوگ گروه آیلار استخر

پل های ارتباطی

image021-88624192
021-88624207
موبایل: 09122347435
موبایل: 09122977870
فکس:  88617831-021

 

image آیلار استخر
تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، بنبست لاله، پلاک 10

 

image این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مدیریت: یوسف صابری

هزینه ساخت استخر بتنی چقدر است و چه مراحلی را باید طی کنیم ؟

ساخت استخر های بتنی دیگر مانند سابق نبوده و چه از نظر ظاهری و چه از نظر مراحل ساختت با گذشته تفاوت های بسیاری دارد. اغلب مردم از یک استخر تنها یک حجم مستطیلی از آب را در نظر دارند اما در حقیقت اینطور نبوده و استخر های امروزی در اشکال و انواع مخلتلفی ساخته می شوند که باعث جذاب تر شدن آنها می شود. اغلب استخر های عمومی ظاهری مستیلی دارند اما برخی نیز از دو دایره یا بیضی تو در تو، یا تلفیق اشکال مختلف و در کنار هم قرار دادن جکوزی و استخر شن در هم ساخته می شوند که هر کدام برتری هایی دارد.
اگر قصد راه اندازی و ساخت استخر برای منزل ، حیاط ، ویلا ، را دارید این امر را به ما بسپارید تا جدیدترین و به روز ترین آیتم های استخر را به شما معرفی کنیم